Hírek
2025. szept. 28.
Admin
„Szeretem Nógrádot” pályázat
Kozárdon hirdették ki a „Szeretem Nógrádot” pályázat eredményeit – intézményünk diákjai is dobogós helyezéseket értek el

A Mikszáth Kálmán Művelődési Központ által kiírt "Szeretem Nógrádot" fotó- és rajzpályázat kiállításmegnyitóval egybekötött eredményhirdetésén jártunk Kozárdon, ahol hat intézmény közel százhúsz alkotásából kerültek ki a helyezett pályamunkák.
A zsűri elnöke, Oszter Alexandra méltatta a pályázók műveit, melyekben kivétel nélkül felfedezhető lakóhelyük szeretete.
Intézményünket négy tanuló képviselte alkotásaival:
Kecskeméti Kamilla, Teknős Viktória (11.pl),
Baranyi Amira (11.d), aki 3. helyezést,
valamint Vanek Rebeka (12. d), aki 2. helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Nagy Anikó
Gratulálunk tanulóinknak az elért sikerekhez, és további eredményes, inspiráló alkotómunkát kívánunk nekik!
NA
GALÉRIA
Szeretem Nógrádot pályázat 2025



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Honmentő hőseink nyomában
A 12.gp osztállyal ma a Civitas Fortissima Múzeumban jártunk.
2026. jún. 2.
admin

Gyermek-és kamaszirodalom megismertetését szolgáló tanórák
Oktatási szakasszisztens képzésünk egyik különleges színfoltját jelentik a gyermek-és kamaszirodalom megismertetését szolgáló tanórák.
2026. máj. 21.
admin
